Czy mogę wziąć Mydocalm Forte?

Od kilku dni odczuwam drętwienie małego i serdecznego palca lewej ręki. Zaczęło się od mrowienia, a w chwili obecnej zdrętwienie jest całkowite i nie ustępuje ani na moment. To samo zaczyna dziać się z prawą ręką. Odczuwam delikatne mrowienie w małym palcu. Nie miałam żadnego wypadku ani urazu. W nic się nie uderzyłam. Wykonuję pracę siedzącą. Do lekarza rodzinnego jestem zapisana dopiero na za 5 dni! Czy mogę wziąć Mydocalm Forte?

Witam!
Pojedyncza dawka leku w którego działanie wierzymy może działać nawet na zasadzie placebo. Jeżeli nie ma przeciwwskazań medycznych do zastosowania mydocalmu to proszą zastosować. Osobiście zaleciłbym melisę, kozłek lekarski lub walerianę.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.