Czy mogę zachorować na białaczkę?

Mam 25 lat i jestem w 6 tygodniu ciąży. Ostatnio naczytałam się wiele o białaczce i chciałam się zapytać czy jest to choroba, która często występuję w tym wieku? jakie są pierwsze objawy? na ogół czuję się dobrze, nie mam żadnych wybroczyn, siniaków, ani nie mam krwawień z nosa. mam ładnie zarumienioną twarz. czy mogę być spokojna? Dodam, że nikt wcześniej nie chorował u mnie w rodzinie na tę chorobę, a mój organizm zawsze był dobry, rzadko kiedy choruję, Bardzo się boję, że ta choroba może także mnie kiedyś spotkać :( bardzo byłabym wdzięczna za udzielenie mi kilku wskazówek. Pozdrawiam

Witam serdecznie,

Proponuję zajrzeć do działu "Warto wiedzieć" gdzie znajdzie Pani wyczerpujące informacje na temat rodzajów białaczek oraz jakie są objawy choroby. Jeżeli czuje się Pani dobrze, wyniki są prawidłowe uważam, że nie powinna mieć Pani powodów do niepokoju.

Pozdrawiam serdecznie