Czy mogę zacząć przyjmować leki na tarczycę?

Dzień dobry , Kobieta ,wiek 37 lat Tarczyca położona prawidłowo ,typowo,płat prawy 16x14x56 mm obj.6,7 ml o nieco niejednorodnej echogenicznosci,węzeł chłonny do.3,5 km,płat lewy 16x13x46 obu.4ml o prawidłowej echogenicznosci ,węzeł chłonny do.4,3 mam.ciesn o wym.2,2 mam przy cieśni węzeł chłonny o do.4,4 mam.guzki nomochechogeniczny o wym 7,6 mam słabi unaczyniony ,podobny guzek o wym 14,6x10 mam dobrze unaczyniony .jestem po biopsji guzka większego ,wynik kategoria 2 ...wynik badań TSH 1,7 ,ft4 1,31 z kwietnia zeszłego roku TSH 2,4 Ft4 1,05 ,ft3 5,16 ,tpo 173,80,TSH z marca zeszłego roku 4,61...czy mogę zacząć przyjmować leki ,czy czekać aż choroba rozwinie się bardziej

interpretacja, kierunek dalszych badań i ewentualnego zapobiegania powiększaniu się guzków zależy od objawów !
wygląda na wole obojętne Czy wykluczono chorobę Hashimota = t-GT JgA