Czy mogę zajść w ciążę, choć z tego co się orientuję, były to dni niepłodne?

Mam 46 lat. 2-3 dni temu skończyła się u mnie miesiączka. Wczoraj kochaliśmy się z mężem bez zabezpieczenia. Miesiączki mam „prawie” regularne. Zdarzają się tygodniowe przesunięcia, ale bardzo rzadko. Zastanawiam się, czy mogę zajść w ciążę - choć z tego co się orientuję, to były dni niepłodne? Do końca jednak i na 100 proc. nie jestem pewna.
Będę wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam,
Joanna

Witam serdecznie,
aby określić, czy były to dni niepłodne czy płodne, potrzebuję informacji, ile dni trwają cykle i w którym dniu cyklu doszło do współżycia.
Nie podała Pani tych danych dlatego nie jestem w stanie Pani pomóc i odpowiedzieć na pytanie.
Po około dwóch tygodniach od stosunku proponuję wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam