Czy mogę zajść w ciążę po obumarciu?

witam jestem po ciazy obumarłej i juz 5mc staramy sie z mezem o dziecko.w przeciagu tych 4 mc juz 2krotnie okres spoznił sie wiecej niz 10dni i miałam wrecz czarne upławy takie jak resztki tkanek,w ciazy nie byłam gdyz robiłam beta hcg i byłam u 2 lekarzy kazdy mówi ze wszystko ok i odsyła do domu.co moze oznaczac fakt ze za kazdym razem gdy mogłoby sie udac okres bardzo sie spoznia i sa te dziwne resztki czarnych tkanek?posiadam mutacje genu pai 1 4G i bardzo sie boje ze nie zajde nigdy juz

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego