Czy mogę zajść w ciążę po wyjęciu implantu antykoncepcyjnego?

Witam, Mam pytanie: czy mogę normlanie zajść w ciążę po usunieciu implantu? Implant mialam 2 miesiące. Nie czułam się z nim dobrze. Pierwszą ciążę stracilam. Czy teraz nie będzie żadnych problemów z zajściem?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.
Nikt nie jest w stanie Pani odpowiedzieć na pytanie, czy nie będzie Pani miała problemów z zajściem w ciążę. Jeśli wystąpią, to nie będą miały związku z implantem.