Czy mogę zajść w ciążę podczas pęknięcia prezerwatywy w czasie stosunku?

Witam,
ostatni okres miałam 6.01.10, stosunek analny z chłopakiem odbyłam 14.01. Używaliśmy zabezpieczenia, ale niestety prezerwatywa pękła. Chłopak nie dotykał w żaden sposób pochwy, a wytrysk miał w odbycie. Po stosunku wzięłam gorący prysznic i umyłam dokładnie okolice intymne.
Czy jest możliwość, że zajdę w ciążę? Proszę o pilną odpowiedź

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Łukasz Kowalski

Witam!

W opisywanej przez Panią sytuacji, zajście w ciążę jest niemożliwe, skoro nasienie nie zostało wprowadzone do pochwy.

Tutaj znajdzie Pani artykuł o prezarwatywie.

Serdecznie pozdrawiam.