Czy mogę zajść w ciążę podczas stosunku przerywanego?

Kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, podczas pierwszego dnia płodnego, chłopak raczej zdążył wyciągnąć i spu**** się na brzuch.
Czy mogę zajść w ciążę?

Witam serdecznie,
W czasie stosunku mogło dojść do kontaktu z preejakulatem, który może zawierać nieznaczne ilości plemników, o obniżonej ruchliwości, co obniża ich zdolność do zapłodnienia. Ale ryzyko zajścia w ciążę istnieje. Ryzyko to ulega zwiększeniu, ponieważ stosunek odbył się podczas dni płodnych.
Pozdrawiam