Czy mogę zaprzestać dalszej diagnostyki?

Test prolaktyny z metoklopramidem Wynik na czczo: 40,5 ng/ml Po godzinie: 155,1 ng/ml Po dwóch: 129,7 ng/ml Czy jest to normalna reakcja organizmu i mogę zaprzestać dalszej diagnostyki czy powinnam udać się ponownie do lekarza?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę skonsultować te wyniki z endokrynologiem. Wszystko zależy od norm przyjętych dla laboratorium, w którym Pani wykonywała próbę.