Czy mogę zażywać Enalapril 10mg?

Choruje na nadciśnienie ok. 7 lat .Biorę bisocard 5mg i polpril 5mg. Ostatnio mecze się bardzo szybko i mam zimne stopy i mam ok 170/100 p. 50-60. miałam holtera i doktor zmienila mi na enalapril Krka 10mg nie potrzebuje bisocardu *cytuje. czy mam odstawić i mogę odstawić bisocard od razu ...czytałam ze nie można a lekarka pow. ze od razu...boje się ze wzgl skutki. w przypadku obniżenia dawki bisocardu stopniowo czy moge zazywać enalapril 10mg.mieszkam w Norwegi i boje się zaufac lek tut

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udac się do lekarzach rodzinnego aby określił skuteczność powyższej zmiany leczenia