Czy mogę zażywać tabletki uspokajające?

witam, dzisiaj zdiagnozowano u mnie zaburzenia lękowe z podejrzeniem depresji poporodowej. Lekarz chciał przepisać mi antydepresanty, ale zgodził się na wypróbowanie mniej inwazyjnej terapii. Sport, dieta, suplementacja, odstawienie papierosów i kawy. Zaczęłam brać desmoxan. Czy mogę jednocześnie zażywać tabletki uspokajające ziołowe typu Kalms? Do tej pory zażywałam jedna tabletkę dziennie i wystarczyło to aby funkcjonować bez wiecznego niepokoju. Dziekuje

W takich sytuacjach zalecam aby Pani psychiatra i ginekolog skonsultowali między sobą jakie leki Pani przyjmuje i jaki byłby najlepszy model farmakoterapii.