Czy mogę ze szwami po operacji jechać do kopalni?

Dzień dobry, miałam dzisiaj robiony zabieg wycięcia pieprza z głowy, w piątek ide na zmiane opatrunku i chciałam zapytać czy moge w piatek z szwami jechac do kopalni, chodzi mi o naglą zmiane cisnienia. Czy jest to bezpieczne i czy nic sie nie stanie np z szwami, nie wiem pękną czy coś tego rodzaju? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.

Lek. Michał Lenard

Nic się nie stanie ze szwami, nie ma powodu do obaw. Pozdrawiam!