Czy mogę zmienić godzinę przyjmowania tabletki?

Witam! Mam takie pytanie. Od dzisiaj zaczęłam brać tableki Y***. Pierwszą tabletkę wzięłam o 10 godzinie, jednak wolałabym przyjmować je wieczorem, najlepiej tak o godzinie 21. W jaki sposób mogę zmienić czas przyjmowania tabletki? Czy mogę zmienić czas przyjmowania wraz z pierwszym dniem drugiego opakowania? Bardzo dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.
Różnica wynosi mniej niż 12 godzin, więc w zasadzie może jej Pani dokonać każdego dnia. Najbezpieczniej będzie jednak zmienić godzinę przyjmowania tabletek w drugim tygodniu od przerwy.