Czy mogę zmienić Limetic na Microgynon?

Witam :) Mam takie pytanie . Od razu po połogu moja Pani doktor zapisała mi tabletki antykoncepcyjne limetic (jednoskladnikowe) zakończyłam karmienie piersią pod koniec sierpnia br i chciałam zmienić tabletki na dwuskladnikowe i udałam się do innego ginekologa,który zapisał mi microgrynon 21 . Moje pytanie nie miałam okresu aż do dzisiaj i brałem limetic czy dzisiaj mogę wziąć już te dwuskladnikowe microgrynon21 ?

Lek. Tomasz Budlewski

Kiedy wystąpiło krwawienie i czy tabletki limetic były przyjmowanie zgodnie z zasadami ?