Czy mogę zrobić trwały makijaż?

Witam chcę zrobić makijaż permanentny brwi. Przeciwskazaniem jest skłonność do bliznowców. Skąd mogę mieć pewność czy ją mam czy nie? Mam bliznę po cesarskim cięciu ciągle czerwoną (minęło 18 miesięcy) czy to jest bliznowiec?

Lek. Paweł Szadkowski

Bliznowiec jest to zgrubiała skóra, która wytwarza się w miejscu dawnego zranienia lub innego przerwania ciągłości tkanek. Zwykle przybiera rozmiary wykraczające poza granice pierwotnego uszkodzenia. Jeśli Pani blizna jest normalnych rozmiarów, to nie jest to bliznowiec.