Czy mogę zwiększyć dawkę leku Bisocard?

Dzień dobry, Zwracam się do Państwa z pytaniem odnośnie zwiększenie dawki leku. Od ponad roku stosuje bisocard 2,5 w związku z lekkim nadciśnieniem oraz napadowy czestkoskurczem nadkomorowym. Czy w przypadku odczuwania mocniejszych uderzeń serca co nie należy do najprzyjemniejszymi uczucia można zwiększyć dawkę leku do 5 mg? „Mocne uderzenia” występują w godzinach wieczornych, nocnych.

Witam.Można,ale raczej zweryfikowałbym poprzez dodatkowe badania(m.in.tzw.Holter)czym są te mocniejsze uderzenia(czy to częstskurcz,czy skurcze przedwczesne i jakie)i po tym ustaliłbym właściwe leczenie.W Pana wieku sytuacja zdrowotna powinna być jednoznaczna i takież leczenie.
Pozdrawiam.