Czy mógł powstać krwiak po uderzeniu w kaloryfer?

Około 4 lata temu uderzyłam głową o kaloryfer. Nie straciłam przytomności, nie wymiotowalam, czy mogły powstać krwiak? Głową mnie w sumie nie boli Ale nie wiem co myslec

Witam! 4 lata upłynęły od urazu, nie ma Pani żadnych objawów klinicznych i nie ma powodu, aby się tym przejmować. Ale fakt, że zaprząta to Pani uwagę sugeruje prawdopodobieństwo istnienia zaburzeń lękowo-hipochondrycznych. Nie zaszkodziłby kontakt z psychiatrą lub psychologiem. Powodzenia W. Łuczkowski.