Czy mogłabym chodzić na wszystkie potrzebne badania przez cały dzień?

Witam. 2 dni temu po konsultacji z lekarzem z przychodni zostalam skierowana na szpital do chirurga z podejrzeniem zapalenia pecherzyka zolciowego . Po przebadaniu przez chirurga zostalam skierowana odrazu na USG na tym badaniu wykazalo ostre zapalenie pecherzyka zolciowego i torbiel na trzusce . Chciano mnie zostawic w szpitalu w celu dalszych badan ( tomograf komputerowy i badania loboratoryjne ) prawdopodobnie operacja tez z powodow osobistych musialam zrezygnowac gdyz lezac w szpitalu nie mam mozliwosci pozostawienia dziecka pod opieka (w dzien jeszcze by ktos zostal z dzieckiem ale na noc juz nie ) moje pytanie jest takie czy jest konieczny pobyt w szpitalu w tej sytuacji na kilka dni ? Czy moglabym chodzic na wszystkie potrzebne badania przez caly dzien a na noc wracac do dziecka ?

Lek. Wojciech Zygmunt

Sytuacja jest poważna. Powinna pani zostać w szpitalu, zwłaszcza, że musi być wykonana operacja.