Czy mogłabym jakoś sprawdzić czy zabieg z botoksem został wykonany poprawnie?

Około miesiąc temu miałam wykonany zabieg botoksu na nadpotliwosc dłoni, jednak w żadnym stopniu nie widzę efektów, zabieg był powtarzany dwa razy żeby dołożyć toksyny botylinowek jednak ręce jak się pociły, tak się poca dalej. Czy mogłabym jakoś sprawdzić czy zabieg został wykonany poprawnie? Bo wydałam naprawdę sporo pieniędzy a zabieg nie przyniósł dosłownie żadnych skutków

Wątpliwe, aby zabieg nie był skuteczny. Najczęstszym problemem jest fakt, że niektórzy Pacjenci oczekują całkowitego zaprzestania pocenia się danej partii ciała, a tak na pewno nie będzie. Jeśli zabieg był wykonany przez doświadczonego lekarza, wątpię, aby doszło do jakiegokolwiek błędu technicznego. Proszę przedyskutować sprawę z lekarzem, który wykonał zabieg, a w razie wątpliwości wykonać test Minora.