Czy mogłam dostać udaru lub wylewu?

Witam,od półtora roku coś strasznego dzieje się z moją głową .Stało się to nagle i trzyma do tej pory,nie daje mi funkcjonować .Otóż pewnego dnia po prostu jakbym straciła świadomość na jawie ,a jednocześnie jestem świadoma tzn.słyszę,widzę,mówię ,chodzę itd..Jestem kompletnie otępiała,otumaniona,mam uścisk połowy głowy, który rozchodzi się na oko i ucho jakby coś od wewnątrz uciskało mi głowę ,która waży tonę,mam zatkane uszy w których słyszę świst i szumy ,wzrok niewyraźny ,zawroty,bujanie w ciele,ból karku,ściśnięte mięśnie twarzy i pleców.Moja percepcja postrzegania świata jest zmieniona,czuję się jakbym śniła ,jestem senna,zamulona,moja pamięć i koncentracja są bardzo słabe. Mam 33 lata,nigdy nie brałam używek (picie,palenie,narkotyki),przyjmuję masę suplementów ,mam niedużą nadwagę i zapewne problemy z kręgosłupem.Wykonanie badania (wszystkie prawidłowe) to :tomografia głowy z kontrastem i bez,rezonans głowy z kontrastem,rtg płuc,pełna morfologia w tym pakiet wątrobowy,mocz,pełny pakiet tarczycowy,borelioza,eeg,pełne badanie okulistyczne (stwierdzone ciśnienie w uciskanym oku,zakrapiam krople na zbicie).Na dziś dzień mam stwierdzone nadciśnienie max do 150 /90 (biorę Polpril 5 mg dwa razy dziennie) ,nerwicę (chodzę na terapię) i depresję (biorę Seronil 20 mg) ,przede mną doppler tętnic szyjnych ,pełny rezonans kręgosłupa ,badanie kardiologiczne .Co mi może być i jakie badania powinnam jeszcze wykonać? Jestem całkowicie załamana moim stanem ,czy to możliwe,że miałam coś w rodzaju mini udaru/wylewu którego skutki odczuwam lub coś naciska mi na nerwy w kręgosłupie i stąd to odrealnienie?

Witam,
jeśli zostaną wykluczone choroby neurologiczne wskazana jest dodatkowo diagnostyka i leczenie podłoża psychogennego.
Pozdrawiam serdecznie