Czy mogłam odzyskać prawidłowe widzenie bez okularów?

Witam Nosiłam okulary OL 0,5 cyl 0,25 oś 95 lekarz powiedział że nie widzi u mne zeza(wizualnie) ale widzenia obuocznego nie mam w tym roku zbiłam okulary i przez tydzień byłam bez okularów 3 DNIA BEZ OKULARÓW strasznie bolała mnie głowa byłam u specjalisty leczenia zeza w Łodzi Pani doktor stwierdziła że mam widzenie obuoczne a to jest zez okresowy nosze okulary OL 75 i mam skierowanie na ćwiczenia.Czy mogłam odzyskać prawidłowe widzenie gdy byłam bez okularów czy była to zła diagnoza

Witam.widzenie obuoczne się bada. Jeżeli Pani ktoś zbadał i stwierdził że Pani nie ma to raczej się pomylił. Zależy też jakie testy miała Pani zrobione. Są testy słabo dysocjujace np motyla i mocno dysocjujace np TNO. Nie można się tego nauczyć w wieku dorosłym albo się ma albo nie. Pozdrawiam serdecznie