Czy mogłam przebić błonę dziewiczą?

Mam problem. W czwartek (8 lipca) zadowolałam się i od tamtej pory mam upławy z malutką ilością krwi. Dziś mamy poniedziałek (12 lipca) i nadal ze mnie trochę leci. Ale nie mam tego na podpasce, tylko gdy oddaję mocz, to pod koniec mnie boli i lecą małe kapki krwi, ale trochę. A na podpasce są tylko upławy. Okres powinnam dostać 21 lipca, ale mam jeszcze troszkę nieregularne. I w związku z tym mam pytaniel, czy mogłam przebić błonę dziewiczą czy to po prostu okres? Proszę o pomoc i mam nadzieję, że błony nie przebiłam. A do ginekologa raczej nie pójdę, bo trzeba iść z rodzicem, a nie chcę, by rodzice dowiedzieli się, co ja ze sobą robię. Żałuję tego, chciałam spróbować jak to jest ;(((
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

podobne działanie mogło spowodować uszkodzenie błony dziewiczej. Upławy mogą swiadczyć o stanie zapalnym pochwy, natomiast niepokojące jest pieczenie, ból i plamienie podczas oddawanie moczu. Mogło dojść do uszkodzenia cewki moczowej oraz infekcji układu moczowego. Obawiam się jednak, że wizyta u lekarza jest nieunikniona, bowiem powyższe objawy nieleczone mogą prowadzić do poważnych następstw zdrowotnych.