Czy mogłam przebić błonę dziewiczą zabawką erotyczną?

Witam, wydaje mi się, że przebiłam sobie błonę dziewiczą podczas masturbacji dildem. Było trochę bólu i krwawienie, które po godzinie minęło. Od tamtej pory dwa razy próbowałam wkładać dildo do pochwy i za każdym razem było odrobinę bólu i kilka kropli krwi (mniej niż za pierwszym). Czy to możliwe, że błona nie została przebita do końca? Czy mogę to sama sprawdzić? Nie widzę różnicy w wyglądzie wejścia do pochwy. A może coś jest nie tak? Pozdrawiam.

Lek. Magdalena Szymańska

Dzień dobry!

Jest możliwe, że doszło do przebicia błony dziewiczej, jeżeli przedmiot został wsunięty głęboko. Pojawienie się krwi i bólu może świadczyć o przerwaniu błony.

Czasami przy intensywnych pieszczotach mogło również dojść do mechanicznego urazu ściany pochwy i wtedy również może pojawić się niewielkie krwawienie.

Sama nie jest w stanie Pani sprawdzić, czy błona została przerwana. Najlepiej udać się do ginekologa, który poprzez badanie odpowie na to pytanie.

Pozdrawiam!