Czy mogłam przez petting zajść w ciążę?

Witam!
Jakiś tydzień temu uprawiałam z chłopakiem petting. Jestem w niepewności. Kiedy mój chłopak uchylał swoje spodnie mógł dotknąć przypadkiem swojego penisa i przenieść swój śluz do mojej pochwy. Chociaż mówił, że do niczego takiego nie doszło. Jednak bardzo się martwię.
Okres powinnam mieć dnia 20-21.12, obliczyłam także, że nie miałam prawdopodobnie dni płodnych. Ale jest pewna sprawa, wydaje mi się, że mój brzuch jest nabrzmiały, bolą mnie piersi, raz miałam nudności. Czy są to objawy ciąży?
Czytałam, że nudności są ok. 6 tygodnia, a u mnie to niecały drugi, a brzuch przecież rośnie dopiero później. A może jest to spowodowane zwyczajnym stresem?
Nie dość, że dużo mam go w szkole, to jeszcze teraz zamartwiam się tym, czy jestem w ciąży. Dla mnie wydaje się być to niemożliwe, ponieważ chłopak zapewniał mnie, że się nie dotknął. Jednak ten nabrzmiały brzuch mnie dręczy.
Proszę o odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Witamy!
Jeśli nie doszło do przeniesienia nasienia na palcach do pochwy, to można wykluczyć możliwość ciąży.
Opisane dolegliwości są bardzo nieswoiste. Mogą być spowodowane przez wiele przyczyn, także stres. Zwiększenie obwodu brzucha prawdopodobnie jest pozorne lub też może mieć podłoże gastryczne.
Podobne objawy mogłyby być także związane z ciążą, ale zazwyczaj występują min. po 4-5 tygodniach od zapłodnienia, wobec tego wydaje się to wątpliwe. Ich występowanie w obecnym czasie może mieć także podłoże psychiczne z powodu stresu w związku z problemem niechcianej ciąży.
Proponuję spokojnie poczekać do terminu spodziewanej miesiączki.
Redakcja abcZdrowie.pl