Czy mogłam uszkodzić cebulki włosów?

Witam. Mam 19 lat i mam problem z wypadaniem włosów. Mam co do tego pewne podejrzenie otóż od pewnego czasu, gdy próbuje je układać kręcę nimi mocno przyciskając dłonią do głowy, obawiam się, że moje włosy już tego nie wytrzymały i zaczęły wypadać. Chciałbym się zapytać czy taki dość długi proceder z mojej strony mógł spowodować uszkodzenie cebulki włosów i czy przez to mogą już mi tam nigdy tam nie wyrosnąć. Co mam zrobić w takiej sytuacji, czy można je jakoś pobudzić do wzrostu.

Szanowny Panie nie sądzę aby uszkodził Pan cebulki włosów. Wypadanie włosów często ma podłoże hormonalne lub wynika z niedoborów mikroelementów