Czy mogłam wypić alkohol przy Betaloc Zok 75?

Witam 26l . Konkretnie, przyjmuje betaloc zok 75 na dobę. Któregoś wieczoru troszkę za dużo wypiłam (impreza integracyjna) żeby nie było nie zdarza mi się to często. Wiadomo na drugi dzień kac, dziś mija 4 dzień od czasu tej imprezy a ja nadal mam ogromne zawroty głowy, ciężkie powieki mrowienie dłoni i duszności. Czy to nadal "kac". Ciśnienie i puls w normie.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnej ocenie będzie można coś więcej powiedzieć