Czy mogłam zajść w ciążę, gdy miałam tampon?

Witam. Mam ogromny problem, ponieważ strasznie męczy mnie myśl że mogę być w ciąży. Tydzień temu mianowicie leżałam z moich chłopakiem. Miałam ostatni dzień(czy tam przedostatni..) okresu i założony tampon, dlatego nie było stosunku jako takiego, jednak zabawialiśmy się i chłopak wytrysnął na moje miejsca intymne. Czy mogę zajść od tego w ciążę?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ciążę właściwie może Pani wykluczyć. W przyszłości proszę jednak unikać tego typu ryzykownych sytuacji.