Czy mogłam zajść w ciążę i kiedy mogłabym użyć test ciążowy?

Witam serdecznie,
bardzo mnie nurtuje pytanie, jestem chora na Crohna. Mam nieregularne miesiączki, nawet co pół roku. Jestem dziewicą, partner próbował włożyć penisa do pochwy, ale bez rezultatu, bo strasznie mnie bolało, bez zabezpieczenia, nie miał wytrysku, boję się, że zaszłam w ciążę, to był impuls.

Czy mogłam zajść w ciążę i kiedy mogłabym użyć test ciążowy? To było 11.02.2011 r.

Witam serdecznie,
mogło dojść do kontaktu z preejakulatem. Zawiera on plemniki, dlatego w ten sposób może dojść do zapłodnienia. Błona dziewicza nie jest przeszkodą dla plemników. Test ciążowy może Pani wykonać po około 10-14 dniach od zbliżenia.
Pozdrawiam