Czy mogłam zajść w ciążę pierwszego lub któregokolwiek dnia okresu?

Czy mogłam zajść w ciążę pierwszego lub któregokolwiek dnia okresu, jeśli cykl trwa 24-28 dni, a okres trwa 5-6 dni? Proszę o szybką odpowiedź!
Pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witaj,
możliwość poczęcia w trakcie trwania krwawienia miesięcznego jest niewielka, dlatego z dużym prawdopodobieństwem nie jesteś w ciąży. W celu weryfikacji możesz wykonać test ciążowy, ewentualnie udać się po poradę bezpośrednio do lekarza ginekologa.
Pozdrawiam!