Czy mogłam zajść w ciążę po stosunku po terminie spodziewanej miesiączki?

witam mam taki problem ze kochałam sie z moim chłopakiem 30 31 i pare dni wczesniej mialam miec okres na 1.10 a dzis jest 04 i nadl nie mam okresu okres mam nie regularny ale sie boje ze jestem w ciazy

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli okres nadal nie wystąpił a pojawi się on w najbliższym czasie może to oznaczać iz stosunku odbywały się w okresie dni płodnych. Proponowałbym wykonać test ciążowy, jednak nie wcześniej niż po upływie 14 dni od stosunku.