Czy mogłam zajść w ciążę pomimo stosowania Vibin mini?

Ostatnio pierwszy raz kochałam sie ze swoim chłopakiem . Zżywam tabletki Vibin mini , mój partner miał prezerwatywę , a w dodatku z jego członka nie wypłynęła sperma . Dodam że mam 25 dzień cyklu dzisiaj . Podczas stosunku miałam 24 dzień cyklu .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli regularnie stosuje Pani tabletki antykoncepcyjne, dodatkowo zastosowali Państwo prezerwatywę a ponadto do wytrysku nie doszło to ryzyko ciąży nie istnieje. Nie ma powodów do niepokoju.