Czy mogłam zajść w ciążę zaraz po odstawieniu leków antykoncepcyjnych?

Witam, mam pytanie. Ja się leczę i dostaje okres tylko i ylaczenie po lekach, ostatnio kochalam sie z moim chlopakiem bez zabezpieczenia (najprawdopodobniej mialam wtedy dni plodne) do wytrysku nie doszlo co prawda we mnie ale mialam to na narzadach plciowych, byl to stosunek przerywany. teraz przestalam wlasnie brac te leki, miesiaczke dostalam zaraz po odstawieniu leków . czy jets mozliwe abym zaszla w ciaze, a ta miesiaczka byla tylko dlatego ze dostaje ja zawsze po lekach? z gory dziekuje.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wiem jakie leki Pani przyjmuje. Jeżeli jest to antykoncepcja doustna nie należy się obawiać tego stosunku gdyż była Pani chroniona przed ciążą. W innej zaś sytuacji stosunek przerywany nie chroni przed zajściem w ciążę. Proponuję wykonać test ciążowy w 14 dniu po stosunku.

pytanie złożone Powinna pani udać się do ginekologa .ja nie rozumiem Pani nie miesiączkuje bez tabletek ile pani ma lat.Proszę o pytania sprecyzowne