Czy mogłam zarazić partnera grzybicą?

Witam, w poniedziałek zaczęłam brać leki na żołądek - antybiotyk K***** i tabletki M********. W środę zaczęły mnie swędzieć wargi sromowe - myślałam, ze to od mydła. W sobotę kochałam się ze swoim chłopkiem (jesteśmy swoimi pierwszymi partnerami seksualnymi). Okazało się, że mam najprawdopodobniej grzybicę po tych lekach na żołądek (coś z florą bakteryjną jest nie tak). Byłam u lekarza, przepisał mi tabletki i maść. Moje pytanie brzmi: czy jest prawdopodobieństwo, ze mój partner mógł się zarazić tą grzybicą?(uprawialiśmy "miłość francuską"). Czy może mu się coś stać? Jeśli tak, to jak on ma się leczyć? Proszę o pomoc!! Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety jest mozliwość że zaraziła Pani partnera. Najlepiej zaczekać kilka dni i jeżeli pojawią się objawy włączyć leczenie. Jeżeli jednak Partner nie będzie miał objawów a u Pani grzybica będzie nawracała proszę zastosować równoczesne leczenie.
Pozdrawiam.