Czy mogłam zaszkodzić dziecku?

Witam, Jestem w 23 tygodniu ciąży. Przyjmuje Luteinę oraz Aspargin, ponieważ na początku ciąży kosmówka zaczęła odklejać się od macicy i pojawiają się skurcze. Ale do tej pory wszystko już było w porządku. Jednak od dwóch dni mocno boli mnie krocze, pojawiło się to nagle po tym jak kawałek drogi podbiegłam na przystanek autobusowy. Zastanawiam się czy to może mieć związek i czy mogłam zaszkodzić dziecku. Czy powinnam udać się do mojego lekarza ginekologa? Pozdrawiam

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Powinna Pan skontrolować ból u lekarza prowadzącego. Ale na pewno nie wynika on z tego, że podbiegłą Pani do autobusu!