Czy mogłam zaszkodzić dziecku przez nieuwagę?

Witam , bardzo prosze o pomoc ! Przez mniej wiecej tydzien bralam jednoczesnie tran dla kobiet w ciazy i witaminy ciazowe . Teraz wyczytalam ze moglo to zaszkodzic malenstwu i ze nie powinno sie brac tych suplementow jednoczesnie . Obecnie jestem w 34 tygodniu ciazy i strasznie sie martwie ze przez nieuwage moglsm zaszkodzic dziecku . Prosze o rade , z gory dziekuje . Anna

Lek. Katarzyna Szymczak

Przyjmowała pani większe dawki wit D i kwasów omega, nie powinny one zaszkodzić dziecku.