Czy mógłbym równocześnie przyjmować lek parogen przy amitriptylinum10?

Zażyłam lek amitriptylinum10 mg czy mógłbym równocześnie przyjmować lek parogen ?.Na wieczór przyjmuje również 15mg chlorprpthixen. Jeśli nie można tych dwóch leków połączyć to czy mogę odrazu brać parogen zamiast amitriptylinum10 bo powoduje u Mnie tycie a boję się tak odrazu odstawić

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Wszelkie (ewentualne) zmiany w dawkowaniu farmaceutyku, wskazane jest by skonsultować, z Lekarzem prowadzącym Panią.

Z mojej strony zachęcałabym Panią, do zaproszenia, do swojej codzienności, aktywności fizycznej.

Jest takie powiedzenie, którym tutaj chętnie dzielę się z Użytkownikami Portalu, że:

RUCH zastąpi niemalże każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu...

Serdeczności i radości Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605