Mężczyzna , 22 lata Mam pytanie temu , dotknalem się w okolicy pachwiny , poczulem średni ból (tylko przy dotyku) ,wieczorem się wzmocnił,następnego dnia jak dotykam ból jest mniejszy ,ale mniej wyczuwalny. 5 Dni temu byłem na siłowni o to moje pytanie czy jest możliwość ,że coś sobie naderwalem? Dodam jeszcze ,ze tydzien temu mialem powiekszone wezly chlonne szyjne i brałem antybiotyk , teraz wezly na szyi zeszly i jest ok :)
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Urazy sportowe – Zima to czas, w którym często dochodzi do urazów. Te są mniejsze lub większe. Czasami zdarzają się tylko stłuczenia przy wchodzeniu po schodach albo spacerze po oblodzonym chodniku, a czasami poważniejsze kontuzje przy jeździe na nartach albo łyżwach.
  • Antybiotykoterapia – Antybiotyki są powszechnie stosowanymi środkami w leczeniu infekcji bakteryjnych. Ich nazwa pochodzi od dwóch grecki słów: „anti”, oznaczającego „przeciw”, oraz „bios”, czyli „życie”. Antybiotyki przyczyniają się do uśmiercenia żywych bakterii, przy czym mimo swej toksyczności nie zagrażają ludzkiemu życiu.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: