Czy mogłem się czymś zatruć?

Witam mam 24 lata i mój problem polega na tym że zjadłem w restauracji Kfc około 22 ( bułkę z kurczakiem ) gdy rano wstałem bolał mnie strasznie brzuch dostałem ostrą biegunkę ( leci woda ) wymioty i nudności , wymioty i nudności były przez cały dzień, biegunka utrzymuje się już 3 dzień . Pytanie brzmi czy mogłem się czymś zatruć? Do lekarza iść czy poczekać ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej to ostry nieżyt żołądkowo jelitowy, sugeruję nawodnienie, elektrolity, probiotyk, przy bolach brzucha leki rozkurczowe. W razie braku poprawy po kolejnych 2-3 dniach, kontrola u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam