Czy mogłem uszkodzić sobie stawy w wieku 25 lat?

2 miesiace temu nioslem ciezko paczke i niestety za mocno wyprostowalem lokcie, mialem rezonans szyjnego kregoslupa, bez wiekszych zmian tzn mam jakas dyskopatie niewielka ale to nie ma znaczenia, problem polega na tym, ze szyja juz nie boli ale strasznie mnie bolą oba barki i ramianionan łokcie i drętwieją mi palce ten malutki i ten obok u obu rąk.... martwie się że uszkodziłem sobie stawy niosłem tą skrzynie aby pięć metrów potem upuscilem... boli juz 2 miesiac czasami w ogole nie boli a czasami nagle zacyzna bolec jak pisze na studiach notatki w pracy przy biurku.... ja juz niewytrzymuje jutro ide do lekarza... krew mam ok, nie wykazuje stanu zapalnego... zerwalem miescie czy uszkodzilem stawy w wieku 25 lat? czy to mozliwe boje sie panicznie nie spie od 2 miesiecy ...... mam isc do neurologa czy ortopedya moze internisty znow? rece sa wazne dla mnie...

Lek. Michał Lenard

Drętwienie palców 4. i 5. może wskazywać na uszkodzenia nerwowe, warto odwiedzić neurologa, który Pana zbada i zdecyduje o odpowiednim postępowaniu. Pozdrawiam!