Czy mogłem w ten sposób zarazić się wirusem HIV?

Witam. 2 dni temu byłem u prostytutki.Uprawiałem seks w zabezpieczeniu.Problem w tym że tego samego dnia skaleczyłem sobie nożykiem palec ok 6 godzin wczesniej.Rana krwawiła czsami.Podczas seksu dotknąłem jej pochwy (nie wkładałem do srodka głęboko palca),dotknąłem też prezerwatywy po stosunku być moż na niej śluz z pochwy.Pocztałem różne opinie na forach i się boj zarażenia HIV.Jakie są objawy itp.Czy mogłem w ten sposób zarazić sie wirusem hiv itp?Kiedy występują najszybsze objawy zakażenia?

Witam,
Otwarta rana stanowi ryzyko zakażenia. Ryzyko wzrasta wraz z wielkością rany, "świeżością" rany, ... i innych. Objawy zakażenia mogą wcale nie wystąpić , albo są tak subtelne ze aż niezauważalne. Oczywiście mogą się też pojawić tj. wysypka, węzły, inne. Wskazana wizyta i zaplanowanie odpowiedniego działania (badań).