Mężczyzna , 24 lata Witam mam dosyć spory problem otóż mam obawy ,że zostałem zakażony HIVem po odbytym tygodniowo stosunku po 1 dniu stosunku dopadła mnie pokrzywka (którą kiedyś miałem raz na kilka miesięcy)znikła a parę dni potem dopadła jakaś infekcja żołądka nudności ból brzucha brak jego pracy , brak apetytu) jest to możliwe by HIV czy inna infekcja zakaźna przez stosunek seksualny by dawała tak szybkie objawy po zakażeniu? też nie wiem jak sprawdzić węzły chłonne czy mam mocno dociskać palcami ich?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • NeurologiaNeurologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Jest silnie spokrewniona z psychiatrią i polega na odkrywaniu przyczyn uszkodzenia systemu neuronalnego.
  • Nudności – Nudności i wymioty to nieprzyjemne dolegliwości znane każdemu. Nudności to nieprzyjemne, bolesne uczucie potrzeby zwymiotowania. Te objawy mogą towarzyszyć różnym chorobom. U dzieci są to infekcje i zatrucia, natomiast u dorosłych szeroko rozumiane zatrucie pokarmowe.
Artykuły na ten temat
Neuralgia nerwu trójdzielnego - przyczyny i objawy nerwobólu, diagnostyka i leczenie

Nerwobóle

Nerwobóle

Nerwoból to nagły atak ostrego, promieniującego bólu. Jego przyczyną jest zwykle uszkodzenie lub podrażnienie nerwu. Skąd się biorą nerwobóle, co mogą oznaczać i jak można je leczyć? Co to są nerwobóle? Nerwobóle (inaczej neuralgia) to częsta dolegliwość,...