Czy mogło być to jakieś zatrucie wołowiną?

Witam. Wczoraj zjadłam proste danie instant z kubka o smaku wołowiny Teriyaki a po krótkim czasie zrobiłam sobie płatki owsiane. O 4 nad ranem miałam biegunkę i wymioty, parę razy zwymiotowałam. Czy mogło być to jakieś zatrucie wołowiną ? Słyszałam o chorobie wściekłych krów. Czy mogłam się zarazić tą chorobą? Proszę o odpowiedź. Bardzo się boję.

Witam
Prawdopodobnie w daniu instant nie było wołowiny tylko danie jest o smaku wołowiny.Zbyt duża ilość konserwantów Pani zaszkodziła albo ma Pani grypę jelitową co nie ma nic wspólnego z tym co Pani zjadła. Nie ma obaw co do choroby wściekłych krów. Proszę zastosować dietę lekkostrawną do czasu ustania objawów biegunkowych ewentualnie wspomóc się węglem z apteki.

Spokojnie, na pewno nie zaraziła się Pani tą chorobą. Dolegliwości związane były za pewno ze spożyciem instant z kubka o smaku wołowiny Teriyaki. Potrawy takie zawierają dużo sztucznych E dodatków. Nie każdy organizm je toleruje.

Pozdrawiam serdecznie,
Paulina Roziewska
proziewska@gmail.com
http://dietetyka-medyczna.pl/