Czy mogło dojść do ciąży?

Witam, 14.11.2009 uprawiałem petting ze swoją dziewczyną w jej dni płodne. Sytuacja wyglądała tak, że byłem w bieliźnie, a ona nie. Dotknąłem ją penisem w jej pochwę tylko raz na bardzo krótki czas, podejrzewam, że byłem wilgotny, ale nie miałem wytrysku. Boję się że na mojej bieliźnie mógł powstać mały wilgotny punkt i mogło dojść do zapłodnienia, okres spóźnia się jej 1 dzień dopiero, ale 28 listopada miała lekkie bóle w okolicach lewego jajnika. Bardzo prosiłbym o odpowiedź, z góry przepraszam, jeśli źle coś opisałem lub nie w tym wątku. Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Z tego, co Pan pisze, wynika, że w dniu, w którym doszło do "zdarzenia", dziewczyna nie była raczej płodna (jeśli miesiączka spóźnia się jej teraz jeden dzień, to owulacja wystąpiła ok. dwa tygodnie temu, znaczy się dużo później niż 14 listopada). Najpewniej owulacja miała miejsce 28 listopada i miesiączka pojawi się lada dzień. Ponadto, w opisany przez Pana sposób bardzo trudno byłoby doprowadzić do zapłodnienia. Proszę się nie denerwować.

Pozdrawiam serdecznie!