Czy mogło dojść do pęknięcia kości?

Dzień dobry, wczoraj bawiłam się z własnym psem, który ugryzł mnie w rękę, a konkretnie w śródręcze. Nie było to zwykłe ugryzienie, a raczej zaciśnięcie bardzo mocne zębów na mojej dłoni, przez co nie mogłam jej wydostać. Zarówno wczoraj jak i dzisiaj ręka bardzo mnie boli, widać opuchliznę i odczuwam silny ból przy poruszaniu, miejsca tego nawet nie mogę dotknąć. Dodatkowo palec wskazujący oraz środkowy są jakby sztywne. Miejsce jest delikatnie sine. Czy mogło dojść do pęknięcia/ złamania?

Złamanie mało prawdopodobne, ale uszkodzenie tkanek miękkich w tym pochewek ścięgnistych to bardzo ważna sprawa ---- koniecznie jak najszybciej do lekarza --- może być SOR / chirurg - bo trzeba podać antybiotyki o szerokim spektrum.