Czy mogło dojść do przesunięcia soczewki?

Witam, Półtora tygodnia temu 1,5 roczne dziecko miało usunięta soczewkę wraz ze wszczepem nowej. Pilnujemy jak możemy jednak dziecko jest bardzo ruchliwe, podbieguje, kilka razy przewrócił się.. nic złego nie dzieje sie z okiem, nie jest czerwone, ładnie się goi ale dziecko zaczęło troszkę mrugać więcej. Czy mogło dojść do przesunięcia soczewki? Wizyta kontrolna za tydzień.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę się nie niepokoić. Lekarz za tydzien podczas wizyty sprawdzi czy wszystko jest dobrze. Pozdrawiam.