Czy mogło dojść do zapłodnienia przy złym zastosowaniu prezerwatywy?

mam głupi problem przed seksem chciałem założyć kondona drugą stroną to wszystko przez emocje i nie udało się go rozwinąć na członku to logiczne wiec zmieniłem stronę później był sex ciekawi mnie czy to realne że mogło zajść do zapłodnienia...wiem że to bardzo śmieszne ale chciałbym wiedzieć czy jest taka możliwość nie chce się denerwować, dziękuje za pomoc

Teoretycznie istnieje taka możliwość, jeśli zewnętrzna część prezerwatywy miała kontakt z preejakulatem (płynem, który wydziela się podczas podniecenia a przed wytryskiem).

Pozdrawiam!