Czy mogło dojść do zapłodnienia w 6-7 dniu cyklu przez petting?

Witam,
moja dziewczyna miała okres 24 listopada, natomiast 30 uprawialiśmy petting i mogło dojść do kontaktu z preejakulatem. Wszystko trwało mniej więcej 30 minut. Następnie moja dziewczyna poszła się umyć, zrobiła to dokładnie.
Jest możliwość zajścia w ciąże? Jeśli tak, to jak duża?

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Niestety nie jest możliwe by jedynie na podstawie informacji przekazywanych przez internet sprawdzić czy dana osoba jest w ciąży czy nie.
Prawdopodobieństwo występuje zawsze jeżeli doszło do stosunku seksualnego.

Warto byś wiedział, że w trakcie pettingu także może dojść do zapłodnienia, wówczas gdy nasienie zostanie przeniesione na rękach a kobieta jest w trakcie dni płodnych. Długość przeżycia plemników jest różna w zależności od środowiska w jakim się znajdują-od temperatury i pH
Proponuję zaczekać do następnej miesiączki, a jeśli nie wystąpi wykonać test ciążowy.

.http://abcantykoncepcja.pl/antykoncepcja-po

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl