Czy mogło dojść do zapłodnienia w czasie stosunku z prezerwatywą?

Zacznę od tego, że mam 15 lat i prawdopodobnie jestem w ciąży. Nie mam pojęcia co robić. Mieszkam w Niemczech i mam chłopaka w Polsce, na sylwka pojechałam do niego. No i doszło oczywiście do seksu. Pierwszy raz to robiłam i się bałam, no ale doszło do tego. Chciałabym cofnąć czas, ale to nie możliwe.
Wracając do tematu, najpierw włożył bez prezerwatywy na 10 sekund, a potem założył prezerwatywę i się kochaliśmy, ale nie doszedł on. Potem drugi raz się kochaliśmy ale już od początku z prezerwatywą i chyba pękła błona, bo trochę krwi poleciało i potem 3 raz się kochaliśmy przed moim wyjazdem. No więc, moja miesiączka ostatnia się skończyła 24 grudnia, a kiedy zaczęła to nie wiem. Ogólnie nie mam regularnej, ale powinnam już dostać, mama dostała, a ja zawsze razem z nią dostaje i mam tak jakby objawy. Cały czas śpiąca jestem, zmęczona i co 5 min. chodzę do łazienki. Przypominam, że mieszkam w Niemczech i nie mam tu nikogo żeby się wygadać, a rodzica nic nie powiem, jak na razie.
Nie wiem co robić. Do ginekologa nie pójdę sama, bo nie umiem aż tak języka, a żeby z kimś iść to nie mam z kim, a testu nie kupię, bo nie wiem jak powiedzieć i tutaj chyba w aptece tego nie ma. Sama nie wiem co robić już wcale. Ja wiem, że to śmieszne ciąża w wieku 15 lat, bo sama niedawno się z takich osób śmiałam, ale teraz sama wiem jak to jest i potrzebuje wsparcia.
Proszę o pomoc.

Witam serdecznie!

W pierwszej kolejności radziłabym Ci się uspokoić. Z Twojego opisu wynika, że szansę na zapłodnienie były niewielkie, a stres, który teraz przeżywasz, może jedynie opóźnić wystąpienie okresu.
Jeżeli wszystkie stosunki były zabezpieczone to ryzyko ciąży jest bliskie 0. Oczywiście, należy pamiętać o występowaniu preejakulatu, ale jeżeli po kilku sekundach założyliście kondom to ilość wydzielonego płynu do pochwy była znikoma.
Test możesz kupić w aptece pytając o pregnancy test lub w większych drogeriach czy nawet w supermarketach.

Pozdrawiam.