Czy mogło dojść do zapłodnienia w wyniku dotyku nogi?

Witam, trochę przesadziliśmy z czułościami z dziewczyną i doszło do wytrysku w moich spodniach. Na spodniach pojawiła się plamka. Chcąc sprawdzić, czy na jej rajstopach nie ma żadnej plamki mojej spermy, dotknąłem ich. One jednak mokre były od jej wydzieliny. Czy istnieje jakakolwiek możliwość zapłodnienia, jeśli wcześniej mogłem dotknąć plamki na moich spodniach, a ona miała jeszcze na sobie bieliznę? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Witam!
W sytuacji, którą Pan opisał praktycznie nie ma możliwości na przeniesienie plemników do dróg rodnych. Może Pan być zupełnie spokojny, istnieje praktycznie 100% szans, że dziewczyna nie jest i nie będzie w ciąży przez tę sytuację.
Plemniki poza organizmem mogą przeżyć do osiemnastu godzin, ale muszą być spełnione odpowiednie warunki, tzn. temperatura 37 stopni Celsjusza oraz wilgotne środowisko. Poza organizmem, np. na skórze - bardzo szybko wysychają.
W razie jakichkolwiek wątpliwości w tego typu sytuacjach warto zrobić test ciążowy w okolicach spodziewanej miesiączki, czyli mniej więcej dwa tygodnie po zapłodnieniu. Testy ciążowe wykazują się 99% skutecznością, więc aby wykluczyć ewentualne obawy, można z niego skorzystać.
Pozdrawiam serdecznie!