Czy mogło dojść do zarażenia wirusem HIV?

Witam Mam taki problem goliłem miejsca intymne i wystąpiły podrażnienia które lekko krwawiły. Po 11h od depilacji uprawiałem sex w prezerwatywie ale boję się czy przez płyny ustrojowe może dojść do zakażenia wirusem AIDS? Do tego po stosunku ściągnąłem prezerwatywie i nie umyłem rąk po czym po koło 5 min zmierzyłem cukier bo jestem cukrzykiem. Miałem dwa miesiące temu w szpitalu test na AIDS i wyszedł ujemny i boję się że teraz mogłem się zarazić w ten sposób mimo prezerwatywy.

Ryzyko zakażenia bardzo małe. Drobne rany powstające w trakcie golenia nie stanowią dużego ryzyka zakażenia. Najgorszy jest stres z tym związany. Proponuję zgłosić się do lekarza i porozmawiać. Stres i niepewność rozładuje za pewne test anty HIV . Taki test najszybciej po 3 tygodniach, ostatni po 3ch miesiącach. www.prepmed.pl